شورای حل اختلاف

رئیس شوراهای حل اختلاف استان فارس گفت: در ۱۰ ماهه اول سال جاری تعداد ۳۹ هزار و ۴۵۵ فقره پرونده به صلح و سازش ختم شده است.

به گزارش میزان، حجت الاسلام سید عبد المهدی موسوی رئیس شوراهای حل اختلاف استان فارس در جمع اعضاء و کارکنان مجتمع‌های شوراهای حل اختلاف شیراز با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: شورای حل اختلاف از جمله نهادهای تأثیر گذار و احیا کننده سنت حسنه اصلاح ذات البین در قوه قضائیه بوده که پس از انقلاب تشکیل شده است و با همت اعضا و کارکنان کارنامه خوبی از خود به جای گذاشته است.


حجت الاسلام سید عبد المهدی موسوی با اشاره به ورود انقلاب به پنجمین دهه از حیات خویش گفت: ملت فهیم و آگاه ایران اسلامی همیشه طی این سال‌ها در صحنه‌های حساس این انقلاب با حضور پرشور خود پشتیبانی و حمایت خود را از نظام اسلامی ابراز و امید دشمن را به یاس و ناامیدی بدل کردند.


وی در جمع اعضا و کارکنان شوراهای حل اختلاف شیراز اظهار داشت: شهدای انقلاب اسلامی نقش بزرگی در پیروزی ملت ایران در مبارزه با رژیم طاغوتی پهلوی ایفا کردند و دهه فجر نیز بهترین فرصت برای تجلیل از این شهدای والامقام است.


رئیس شوراهای حل اختلاف  با اشاره به اهمیت جایگاه استان فارس در مبارزات مردمی و پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: استان فارس شهدا و بزرگان و اندیشمندان بسیاری را در خود پرورش داده است و نقش بسیار مهمی در پیروزی، حفظ و عظمت کشور، اسلام و انقلاب اسلامی داشته است.


حجت الاسلام و المسلمین موسوی همچنین گفت: در ۱۰ ماهه سال جاری تعداد ۱۹۷ هزارو ۹۸۶ فقره پرونده به شوراهای حل اختلاف استان وارد شده است که با تلاش شوراهای حل اختلاف در سطح استان همین تعداد پرونده مختومه گردیده است.


رئیس شوراهای حل اختلاف استان فارس با اشاره به اینکه در ۱۰ ماهه اول سال جاری تعداد ۳۹ هزار و ۴۵۵ فقره پرونده به صلح و سازش ختم شده است،  بیان کرد: صلح و سازش نیازمند یک هنر و مهارت خاصی است که ریشه در ابعاد شخصیتی و ظرفیت‌های اخلاقی دارد. افرادی که در حوزه صلح و سازش قدم بر می دارند انسان‌های وارسته و صاحب نفوذ کلام هستند و امروز شوراهای حل احتلاف ما از مجموعه این افراد تشکیل شده است.


وی همچنین افزود: اعضا و کارکنان شوراهای حل اختلاف استان فارس از بهترین و شایسته‌ترین نیروها از همه صنوف مختلف برگزیده شده اند که این امر موجب شده در طول دوران حضور این افراد در شوراهای حل اختلاف، شاهد بیشترین خدمت رسانی در امر صلح و سازش باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =