کد خبر: 211
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
ترازوی میزان

با عرض سلام و احترام. بنده ضمانت وام یکی از همکاران را کرده ام که متاسفانه ایشان قسط را پرداخت نمیکند. با استفاده از کسر از حقوق میتوان از ایشان شکایت کرد. آیا شکایت با استفاده از کسر از حقوق جنبه کیفری پیدا میکند یا حقوقی؟ ایا میتوان حکم مصادره اموال گرفت؟ با تشکر.

مطابق ماده ۷۰۹ قانون مدنی، ضامن حق رجوع به مضمون عنه را ندارد مگر بعد از ادای دین.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =