تعزیرات

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشست هماهنگی طرح نظارت نوروزی از انجام گشت‌های مشترک این سازمان با هدف پیشگیرانه در این طرح خبر داد.

به گزارش خبرگزاری میزان، جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشست هماهنگی طرح نظارت نوروزی گفت: با توجه به اینکه سازمان تعزیرات علاوه بر رویکرد برخوردی، رویکرد پیشگیری از تخلفات را نیز سرلوحه کار خود قرار داده است؛ در طرح نظارت نوروزی امسال، گشت‌های مشترک با هدف پیشگیرانه صورت می‌پذیرد البته با متخلفین نیز برابر قانون برخورد می‌کنیم.

انصاری تاکید کرد: مطالبات مردم از سازمان در شرایط اقتصادی کنونی بیشتر شده و همکاران حاضر در طرح نظارت نوروزی باید اخلاق در گشت‌های مشترک نوروزی را سرلوحه کار خود قرار دهند تا بتوانند گام موثری برای خدمت به مردم در جهت احقاق حقوقشان بردارند.

محمد بارانی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان نیز در این جلسه با بیان این که گشت‌های مشترک نوروزی مبتنی بر داده‌های استانی تنظیم می‌شود، اظهار داشت: مولفه‌هایی همچون گردشگر پذیر بودن، جمعیت استان، تعداد شهرستان ها، تعداد شعب مستقر در استان، تعداد کارکنان استان و تعداد گشت‌های درخواستی در تعیین تعداد افراد مستقر در طرح نظارت نوروزی موثر بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =