جهانگیری

عضو هیأت رئیسه فراکسیون روحانیت مجلس گفت: شرایط امروز جامعه اقتضا می‌کند که دادگاه فریدون و جهانگیری به صورت علنی و جدی برگزار شود و مردم امیدوار باشند فرقی بین منصوبین به مسئولان و سایر افراد وجود ندارد و از این طریق ذهنیت‌های منفی در جامعه را پاک کرد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با تأکید بر لزوم علنی برگزار شدن دادگاه مهدی جهانگیری و حسین فریدون گفت: جهانگیری و فریدون دارای دو شخصیت حقیقی و حقوقی هستند و به واسطه منصوبین‌شان در دولت وجهه حقوقی آنها در جامعه مطرح است و امروز شرایط کشور اقتضا می‌کند دادگاه این افراد به صورت علنی و جدی برگزار شود.

وی افزود: همانطور که گفتم لازم است دادگاه جهانگیری و فریدون به صورت علنی برگزار شود تا مردم امیدوار و خوشحال باشند که نظام جمهوری اسلامی بین طبقات مختلف فرق قائل نیست و فرقی ندارد متهم برادر رئیس‌جمهور و یا معاون اول باشد و یا شخص دیگری و ما می‌توانیم با عملکردمان ذهنیت‌های منفی را در این باره مرتفع کنیم.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت:‌ با وجود گذشت ۱۴۰۰ سال اما هنوز همه می‌گویند امیرالمؤمنین وقتی عقیل بر اثر فقری که داشت، تقاضای زیاده‌خواهی کرد، آهن گداخته‌ای را به او نزدیک کرد و این در طول تاریخ یک درس برای همگان شد و این از این جهت ویژگی داشت که امیرالمؤمنین این معامله را با همه انجام می‌داد و اینکه این معامله را با برادرش هم انجام داد به یک اسوه تبدیل شد.

پژمانفر در پایان خاطرنشان کرد: در شرایط امروز جامعه که ذهن مردم در فضاهای رسانه‌ای را مسموم کرده‌اند، لازم است تا با این قبیلی اقدامات همانند علنی برگزار کردن دادگاه جهانگیری و فریدون و تبعیض قائل نشدن بین مردم در این باره، ذهنیت‌های منفی در جامعه را پاک کرد.

این خبر حاکی است مخاطبان فارس من با ثبت سوژه‌ای خواستار ‌«بررسی سرانجام محاکمه حسین فریدون و مهدی جهانگیری» شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =