نشست دانشجویی

سومین نشست مطبوعاتی جمعی از مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دست اندرکاران انتشار نشریات دانشجویی روز سه شنبه ۲۱ اسفند ماه در باغ موزه نگارستان دانشگاه تهران برگزار می شود.

محمدحسن احمدی با اعلام این خبر به ایسنا، گفت: برای حضور در این نشست، از محمدرضا عارف رئیس کمسیون آموزش مجلس و فاطمه سعیدی از اعضای این کمسیون، معاونان فرهنگی وزارتخانه های علوم و بهداشت، معاون حقوقی و معاون دانشجویی وزارت علوم، معاون اجرای قانون اساسی معاونت حقوقی ریاست جمهوری، مدیران کل فرهنگی وزارتخانه های بهداشت و علوم و حجج الاسلام رستمی و صالحی رئیسان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها و معاونت فرهنگی این نهاد دعوت شده است.

نماینده مدیران مسئول در شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم گفت: این نشست مطبوعاتی در روز سه شنبه ۲۱ اسفند از صبح تا عصر در باغ موزه نگارستان دانشگاه تهران برگزار می شود و حضور برای تمامی دست اندرکاران نشریات دانشجویی با ثبت نام قبلی آزاد است.

به گزارش ایسنا، در سال‌های گذشته نیز دست اندرکاران نشریات دانشجویی کشور دو نشست مطبوعاتی با مسئولان وزارتخانه های علوم و بهداشت و نمایندگان مجلس داشته اند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =