کد خبر: 595
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵
سازمان ثبت

دستور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نسبت به تشکیل کارگروه مستندسازی و تثبیت مالکیت اراضی متعلق به نیروی زمینی ارتش در دیدار امیر سرتیپ دوم میسر ارجمندی معاون مهندسی و پدافند غیرعامل نزاجا با خدائیان معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشوردر محل این سازمان، دستور تشکیل کارگروه تخصصی مستند سازی و تثبیت مالکیت اراضی متعلق به نزاجا صادر شد.

به گزارش میزان، در دیدار امیر سرتیپ دوم میسر ارجمندی معاون مهندسی و پدافند غیرعامل نزاجا با دکتر خدائیان معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشوردر محل این سازمان، دستور تشکیل کارگروه تخصصی مستند سازی و تثبیت مالکیت اراضی متعلق به نزاجا صادر شد.

در پی این دستور، معاون امور املاک و کاداستر این سازمان مکلف گردید نسبت به تشکیل کارگروهی متشکل از کارشناسان سازمان ثبت و دایره حقوقی اراضی و املاک نیروی زمینی ارتش اقدام و مستند سازی و تثبیت مالکیت اراضی متعلق به این نیرو تسریع گردد.

شایان ذکر است امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش نیز چندی پیش در دیدار با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آمادگی این نیرو را در جهت تعامل مؤثر با این سازمان در راستای مستندسازی اراضی متعلق به نزاجا اعلام کرده بود.

 گفتنی است این اقدام موجب تقلیل چشمگیر پرونده‌های حقوقی ملکی و ثبتی در دستگاه قضایی و رفع دغدغه‌های نزاجا در راستای املاک و اراضی تحت اختیار این نیرو خواهد شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =