وکلا

نخستین دوره انتخابات هیئت مدیره مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه استان تهران، امروز (۳آبان) در مجتمع قضایی غدیر (دادگاه‌های تجدید نظر استان تهران) در میان کاندیداهای کارشناسان رسمی برای عضویت در هیئت مدیره کارشناسان رسمی و کاندیداهای وکیل و کارآموزان وکالتی که پرونده فعال دارند و دفترچه آنها معتبر است برای عضویت در هیئت مدیره وکلا در حال برگزاری است و تا ساعت ۱۷ ادامه دارد.

انتخابات هیئت مدیره وکلا و کارشناسان رسمی همزمان در دو سمت مجزای سالن مجتمع قضایی غدیر انجام می‌شود و ۱۶ دستگاه ثبت رای الکترونیکی برای هیئت مدیره وکلا و ۱۲ دستگاه ثبت رای نیز برای هیئت مدیره کارشناسان رسمی در نظر گرفته شده است و مجریان برگزاری انتخابات نیز می‌گویند در صورت ازدحام جمعیت آمادگی تخصیص صندوق‌های رای بیشتر نیز وجود دارد.

تا به این لحظه، یحی کمالی پور، نایب رییس کمیسیون حقوقی قضایی مجلس شورای اسلامی و غلامرضا سلیمانی امیری، رییس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی از نزدیک، نحوه برگزاری این انتخابات را مشاهده کردند. هم چنین حسام نواب صفوی، بازیگر و یکی از وکلای عضو مرکز وکلای قوه قضائیه برای شرکت در انتخابات هیئت مدیره وکلای مرکز در محل برگزاری این انتخابات حاضر شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =