دانشگاه آزاد

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور از میزبانی دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور برای برگزاری آزمون وکلای سال 98 قوه قضاییه خبر داد و گفت: متقاضیان شرکت در این آزمون تا 8 آبان ماه فرصت دارند با مراجعه به وب سایت www.Judiciarybar.ir، ضمن آگاهی از جزئیات و شرایط شرکت در این آزمون جهت ثبت‌نام از طریق پورتال مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور به نشانی sanjesh.pnu.ac.ir اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، امیرحسین بهروز با اشاره به تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه پیام نور با مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه افزود: پیرو تفاهم نامه امضا شده بین دانشگاه پیام نور و این مرکز، در ابتدای سال 98، انجام مراحل ثبت‌نام و  برگزاری آزمون وکلای سال 98 قوه قضائیه، به دانشگاه پیام نور واگذار شد.

وی اظهار کرد: زمان برگزاری این آزمون 29 آذرماه سال جاری، به میزبانی مراکز دانشگاه پیام نور در سراسر کشور است و متقاضیان شرکت در این آزمون تا 8 آبان ماه فرصت دارند با مراجعه به وب سایت www.Judiciarybar.ir، ضمن آگاهی از جزئیات و شرایط شرکت در این آزمون جهت ثبت‌نام از طریق زیرپورتال دانشگاه پیام نور به نشانی  sanjesh.pnu.ac.ir اقدام کنند.

بهروز در خصوص کیفیت برگزاری آزمون فوق گفت: دانشگاه پیام نور به دلیل شیوه منحصربه‌فرد آموزشی، تمامی آزمون‌های پایان هر ترم را به صورت سراسری برگزار می‌کند به نحوی که هر آزمون این دانشگاه دقت، صحت و امنیت کنکور سراسری را دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی در پایان خاطرنشان کرد: در هر سال بیش از ۶ میلیون نفر آزمون به صورت سراسری در دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =